ציטוט מאחד ההורים: "אני רוצה לומר תודה גדולה על הכול. העבודה שאתם עושים פשוט נפלאה, ולפי דעתי יש להפוך את גישת ולדון ללימוד חובה בכל בית ספר המטפל בילדים בעלי צרכים מיוחדים".

דניאלה, קייפ טאון, 2015


בננו גבריאל (בן 17 עם אוטיזם בתפקוד נמוך) עובד עם ולטר במשך שלושה חודשים. נדהמנו משמחתו ונכונותו של גבריאל לעשות את העבודה; הוא מסוגל לשבת במשך שעה שלמה, פעמים רבות עם חיוך על פניו. זה מדהים עבורנו לראות את בננו עובד בצורה כזאת. אנו מרגישים שאנו רואים אותו באור חדש, רואים איך הוא מבצע משימות נחוצות מתוך מחשבה. אנו רואים גם את מגבלותיו, ומודעים יותר לתחומים הדורשים שיפור.

גישת ולדון היא איזון מושלם של הנאה ואתגר בתוך גבולות הנוחות וההתאמה לרמה ההתפתחותית של בננו. ולטר הוא עדין וטוב לב, ויחד עם זאת נחוש ותקיף. יש לו ידע עצום והוא מאמן אותנו לעבוד עם בננו בבית. השיעורים הם פרקטיים, מרתקים ויצירתיים; הם מעודדים את גבריאל לפתור בעיות ולחשוב חשיבה עצמאית.

אנו מרגישים שאנו חוזרים על השלבים ההתפתחותיים שגבריאל לא חווה כילד צעיר מפאת מחלתו. המשחק הנורמטיבי שבננו פספס כילד צעיר נחווה במסגרת הטיפול.

אנו מאושרים שגילינו את גישת ולדון ומצפים לעזור לבננו לצמוח ולהשתפר.

עדינה ואליהו, הוריו של גבריאל, ספטמבר 2016


"חזרנו כעת  מפגישתנו הראשונה. תודה, ולטר. מעולם לא ראיתי את ליאה עובדת קשה כל כך. כל כך התרגשתי לראות אותה עושה עבודה תכליתית בידיים ומתרכזת במשך זמן כה רב. נראה שהיא אפילו נהנתה! תבורך".

טניה, יולי 2016


המלצה מרכז פוירשטיין


 קורס להכנת מנחים בשיטת וולדון בוולטרי